SE - Serbian Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravilnik saveza

4 posters

Ići dole

Pravilnik saveza Empty Pravilnik saveza

Počalji od foster Ned Feb 03, 2008 8:31 pm

1. Sopstvena odgovornost

Prinosi u selu su briga njihovog vlasnika. Svaki član je u obavezi da zaštiti resurse svog sela izgradnjom skloništa.

2. Odgovornost prema alijansi

Svaki član je dužan da bude upoznat sa prijateljskim kao i sa neprijateljskim vezama alijanse.

Nijedan član ne sme napasti selo koje pripada bilo kojoj alijansi, a da prethodno ne obavesti vrh alijanse, radi strateške analize. Članu koji napadne ili špijunira selo koje pripada alijansi koja je u saradnji ili u PON sa našom preti isključenje iz alijanse.


Svaki clan je duzan da postavi bar jednog sitera. Siter mora da bude iz alijanse

3. Diplomatija

Diplomate su dužne da, u diplomatskim pregovorima o prijemu novih članova alijanse, ispitaju potencijalnog člana o tome da li ih, ko i kolikim intenzitetom napada. Pored toga su duzni da se konusltuju sa ostalima u vezi sa prijemom novih članova i tek nakon toga uputiti zvanični poziv za učlanjenje. Prikupljene informacije o potencijalnim članovima, prijateljski kao i neprijateljski nastrojenim alijansama svi članovi mogu uputiti vrhu alijanse.

4. Kolegijalnost

Svaki član je dužan da pomogne drugom članu, uz konsultaciju vrha alijanse, u slučaju da ovaj zatraži vojnu pomoc, a u skladu sa sopstvenom mogucnostima.

Radi prosperiteta i širenja naše alijanse, a na zahtev vrha alijanse, svaki član je dužan da izdavoji potrebnu količinu resursa.

5. Lojalnost

Poštujete strukture vlasti. Neposlušnost prema vrhu alijanse će se najstrožije kazniti. Za izdaju i neposlušnost, osim kazne izbacivanja, alijansa ce preduzeti odmazdu kao nacin kaznjavanja.

6. Vlast

Vrh alijanse je dužan da pametno koordinira celolupnu staregiju alijanse i da štiti njena prava.

7. Ponašanje

Nedolično ponašanje se neće tolerisati. Svaki član koji bilo kojem igraču pošalje poruku sa ružnim rečima ili poruku sa bilo kakvim uvredljivim karakterom biće automatki isključen iz saveza. U slucaju ako neko podriva stabilnost saveza (izazivajuci sukob sa drugim igracima), bice takodje kaznjen. Ako je u pitanju clan vrha saveza, zbog nedolicnog ponasanja ce biti smenjen.

8. nema napadanja saigraca

Osim u sledecim slucajevima:
  • ako nema sitere, konstanto ga neko rajduje a ima crvenu kuglu
  • ako je prekrsio pravila ili na bilo koji drugi nacin to zasluzio, ali samo posle dopustenja od strane vrha alijanse
  • ako je zbog nekog prekrsaja izbacen iza saveza ili ako je napustio savez pre predhodnog objasnjenja zbog cega je to uradio


9. Obaveze igraca

ONAJ KO NIJE AKTIVAN IGRAC, I NE POSECUJE FORUM, NE PRATI RAZVOJ DOGADJAJA, OBAVESTENJA NA FORUMU, NE UCESTVUJE BAR MALO U DISKUSIJAMA, BICE IZBACEN IZ SAVEZA! VREME NEPOSECIVANJA KOJE JE DOVOLJNO ZA IZBACIVANJE, ODREDJUJE VRH SAVEZA, U ZAVISNOSTI O KOM IGRACU SE RADI.


Poslednji put izmenio foster dana Sub Mar 01, 2008 12:04 am, izmenio ukupno 6 puta
foster
foster
aktivan igrac

Broj poruka : 447
Lokacija : CZ
Datum upisa : 03.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od foster Pon Feb 04, 2008 7:17 pm

Ako neko misli da nesto treba da se ispravi ili doda nek slobodno napise. Basketball
foster
foster
aktivan igrac

Broj poruka : 447
Lokacija : CZ
Datum upisa : 03.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od Ladovina Sre Feb 06, 2008 4:43 pm

dodaj tu i da nema medjusobnog napadanja u okviru saveza

Ladovina
aktivan igrac

Broj poruka : 159
Datum upisa : 06.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od foster Sre Feb 06, 2008 7:31 pm

Ladovina ::dodaj tu i da nema medjusobnog napadanja u okviru saveza

to se podrazumeva, ali sam ipak dodao kao 8. tacku
foster
foster
aktivan igrac

Broj poruka : 447
Lokacija : CZ
Datum upisa : 03.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od dilu Čet Feb 07, 2008 12:32 pm

Mislim da 5 clan treba da bude drasticniji jer ko nije lojalan traba da bude izbacen i konstantno napadan od strane cele alijanse.Znaci da se izbaci onaj deo o drasticnoj neposlusnosti i izdaji nego da bude bilo kakva neposlusnost i izdaja se kaznjava.

dilu

Broj poruka : 1
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od foster Čet Feb 07, 2008 1:35 pm

dilu ::Mislim da 5 clan treba da bude drasticniji jer ko nije lojalan traba da bude izbacen i konstantno napadan od strane cele alijanse.Znaci da se izbaci onaj deo o drasticnoj neposlusnosti i izdaji nego da bude bilo kakva neposlusnost i izdaja se kaznjava.

ucinjeno
foster
foster
aktivan igrac

Broj poruka : 447
Lokacija : CZ
Datum upisa : 03.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od Gost Pet Feb 08, 2008 7:08 pm

ONAJ KO NIJE AKTIVAN IGRAC, I NE POSECUJE FORUM, NE PRATI RAZVOJ DOGADJAJA, OBAVESTENJA NA FORUMU, NE UCESTVUJE BAR MALO U DISKUSIJAMA, BICE IZBACEN IZ SAVEZA! VREME NEPOSECIVANJA KOJE JE DOVOLJNO ZA IZBACIVANJE, ODREDJUJE OSNIVAC, U ZAVISNOSTI O KOM IGRACU SE RADI!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od dukadjini Sub Feb 09, 2008 12:55 am

Mozda je pogresno mesto alibih zeleo da udjem u savez. Foster mi je otvorio mail na gmailu i sve ostalo ja stalno igram i molim vas ako mozete da mi posaljete prikljucak da udjem i ja.
Moj nick je Dukadjini
Ime sela Kosovska Mitrovica
koordinate su mi 26 / -7
Molim vas da mi posaljete poziv u savez.
Sve najbolje

dukadjini

Broj poruka : 9
Datum upisa : 08.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pravilnik saveza Empty Re: Pravilnik saveza

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu